Beograd 14.06.2015. godine - biće održan kvalifikacioni turnir za formiranje nacionalnog Kombat Vrestling tima - TEOGENES IZAZOV 3
|
kvalifikacioni turnir za formiranje nacionalnog Kombat Vrestling Tima
|
TEOGENES IZAZOV 2
Rezultati:
Djordje Stojanovic - sudijska odluka
Bičanin, Davidović, nerešeno, sudijska odluka
Aleksandar Vickovic, arm-bar
Marko Gucu - RNC
Aleksa Bosnic - sudijska odluka - 3. mesto
Gucu, Vickovic - nerešeno, sudijska odluka, 1. mesto
Dojčinović, 1. runda, arm - bar
Ulamović, 1. runda, KO
Živković, 1. runda, TKO
Jovanovic, 1. runda RNC
Vujović, 1. runda, TKO
Basarić, 1. runda TKO
Čestitamo pobede, zahvaljujmo se svim učesnicima i gostima turnira kao i našim sponzorima PANTA REI Beograd, PRO TUNING Beograd i G-dinu Vladi Simonoviću.
Uskoro fotografije i snimci mečeva.
Djordje Stojanovic - sudijska odluka
Bičanin, Davidović, nerešeno, sudijska odluka
Aleksandar Vickovic, arm-bar
Marko Gucu - RNC
Aleksa Bosnic - sudijska odluka - 3. mesto
Gucu, Vickovic - nerešeno, sudijska odluka, 1. mesto
Dojčinović, 1. runda, arm - bar
Ulamović, 1. runda, KO
Živković, 1. runda, TKO
Jovanovic, 1. runda RNC
Vujović, 1. runda, TKO
Basarić, 1. runda TKO
Čestitamo pobede, zahvaljujmo se svim učesnicima i gostima turnira kao i našim sponzorima PANTA REI Beograd, PRO TUNING Beograd i G-dinu Vladi Simonoviću.
Uskoro fotografije i snimci mečeva.
Prijateljski borilački turnir TEOGENES IZAZOV 2, nedelja 22.03.2015. god. ,SD Radnički Beograd, Vojvode Šupljikca 31
Satnica takmičenja:
10.00 do 10.30 časova - dolazak takmičara
10.30 do 11.00 časova - sastanak sa takmičarima i trenerima
11.00 do 11.50 časova - popunjavanje prijava i merenje takmičara
11.50 do 12.00 časova - pauza
12.00 do 12.05 časova - otvaranje turnira
12.00 do 13.00 časova - grepling
13.00 do 13.10 časova - pauza
13.10 do 14.00 časova - MMA
14.00 do 14.30 časova - dodela diploma i zatvaranje turnira
10.00 do 10.30 časova - dolazak takmičara
10.30 do 11.00 časova - sastanak sa takmičarima i trenerima
11.00 do 11.50 časova - popunjavanje prijava i merenje takmičara
11.50 do 12.00 časova - pauza
12.00 do 12.05 časova - otvaranje turnira
12.00 do 13.00 časova - grepling
13.00 do 13.10 časova - pauza
13.10 do 14.00 časova - MMA
14.00 do 14.30 časova - dodela diploma i zatvaranje turnira
Napomena: Zbog odustajanja nekoliko boraca postoji mogućnost naknadne prijave u inbox ili na tel 061/305 35 50, ili direktno u prostorijama SD Radnički, Beograd na dan održavanja turnira u vremenu od 10 do 11.00 časova.
Kotizacija 10e.
Kotizacija 10e.
TAKMIČARSKI PAROVI:
GRAPPLING:
Juniori:
Nikola Jevđenijević(Theogenes S. Palanka) vs Đorđe Stojanović( Theogenes Beograd) - 55 kg
Nemanja Bičanin( Theogenes Beograd) vs Pavle Davidović ( Theogenes Beograd) - 65 kg
Seniori:
Nikola Stojiljković( Theogenes S. Palanka) vs Aleksandar Vicković( Čopor Mladenovac)
Marko Gucu( Vitez, Gracie Barra Srbija) vs Aleksa Bosnić( Gavrilo Princip Beograd)
Grepling za seniore bice organizovan po kup sistemu gde ce se za prvo mesto boriti pobednici prvog i drugog para a za trece mesto poraženi u prvoj borbi.
MMA:
Revijalni mečevi:
Milan Vrbić( Theogenes Bgd) vs Miloš Dojčinović( Theogenes Bgd) - 93+
Danijel Kokora( Vitez) 77 vs Borko Stojanović( Theogenes Beograd) 70 - otkazan zbog povrede Danijela Kokore
Juniori:
Boris Kuzmanović( Theogenes Beograd) vs Ilija Ulamović( Theogenes S. Palanka) - 65 kg
Darko Jovanovic vs Periša Marković( Theogenes Beograd) - 75 kg
Milan Živković( Čopor Mladenovac) vs Đorđe Rumenić( Theogenes S. Palanka) - 65 kg
Seniori:
Darko Jovanović( Theogenes S. Palanka) vs Stefan Stefanović( RBV Slavija Beograd) - 70 kg - otkazan, zbog bolesti Stefana Stefanovića
Strahinja Vujović( Theogenes S. Palanka) vs Boško Radičević( Theogenes Beograd) - 84 kg
Marko Basarić( Theogenes Beograd) vs Miloš Gajić( Theogenes S. Palanka) - 70 kg
Moguće su dopune mečeva u toku dana.
GRAPPLING:
Juniori:
Nikola Jevđenijević(Theogenes S. Palanka) vs Đorđe Stojanović( Theogenes Beograd) - 55 kg
Nemanja Bičanin( Theogenes Beograd) vs Pavle Davidović ( Theogenes Beograd) - 65 kg
Seniori:
Nikola Stojiljković( Theogenes S. Palanka) vs Aleksandar Vicković( Čopor Mladenovac)
Marko Gucu( Vitez, Gracie Barra Srbija) vs Aleksa Bosnić( Gavrilo Princip Beograd)
Grepling za seniore bice organizovan po kup sistemu gde ce se za prvo mesto boriti pobednici prvog i drugog para a za trece mesto poraženi u prvoj borbi.
MMA:
Revijalni mečevi:
Milan Vrbić( Theogenes Bgd) vs Miloš Dojčinović( Theogenes Bgd) - 93+
Danijel Kokora( Vitez) 77 vs Borko Stojanović( Theogenes Beograd) 70 - otkazan zbog povrede Danijela Kokore
Juniori:
Boris Kuzmanović( Theogenes Beograd) vs Ilija Ulamović( Theogenes S. Palanka) - 65 kg
Darko Jovanovic vs Periša Marković( Theogenes Beograd) - 75 kg
Milan Živković( Čopor Mladenovac) vs Đorđe Rumenić( Theogenes S. Palanka) - 65 kg
Seniori:
Darko Jovanović( Theogenes S. Palanka) vs Stefan Stefanović( RBV Slavija Beograd) - 70 kg - otkazan, zbog bolesti Stefana Stefanovića
Strahinja Vujović( Theogenes S. Palanka) vs Boško Radičević( Theogenes Beograd) - 84 kg
Marko Basarić( Theogenes Beograd) vs Miloš Gajić( Theogenes S. Palanka) - 70 kg
Moguće su dopune mečeva u toku dana.
Humanitarni turnir na Ledinama, REZULTATI:
BOKS, amaterski, juniori
1. Đorđe Stojanović ( Theogenes MMA Fighting Team) vs Boxing Ledine, L, sudijska odluka
MMA, Amaterski, juniori
1. Milan Savić (Theogenes MMA Fighting Team) vs Nemanja Bičanin (Theogenes MMA Fighting Team), nerešeno, sudijska odluka
2. Jovica Jončić (Theogenes MMA Fighting Team) vs Milan Živković (Čopor Mladenovac), nerešeno, sudijska odluka
Čestitamo svim učesnicima turnira!
BOKS, amaterski, juniori
1. Đorđe Stojanović ( Theogenes MMA Fighting Team) vs Boxing Ledine, L, sudijska odluka
MMA, Amaterski, juniori
1. Milan Savić (Theogenes MMA Fighting Team) vs Nemanja Bičanin (Theogenes MMA Fighting Team), nerešeno, sudijska odluka
2. Jovica Jončić (Theogenes MMA Fighting Team) vs Milan Živković (Čopor Mladenovac), nerešeno, sudijska odluka
Čestitamo svim učesnicima turnira!
29.06.2014. godine (nedelja), sa početkom u 19 časova, biće organizovan humanitarni borilački turnir u MZ Ledine Beograd. Organizator turnira je BK Ledine.
Na turniru naš tim predstavljaće:
1. Đorđe Stojanović - Boks, Junior
2. Jovica Jončić - MMA Amaterski, Junior
3. Nemanja Bičanin - MMA Amaterski, Junior, revijalno
4. Milan Savić - MMA Amaterski, Junior, revijalno
Moguće učešće još nekoliko naših boraca u MMA semi - pro konkurenciji, u koliko se stvore uslovi za takmičenje.
Na turniru naš tim predstavljaće:
1. Đorđe Stojanović - Boks, Junior
2. Jovica Jončić - MMA Amaterski, Junior
3. Nemanja Bičanin - MMA Amaterski, Junior, revijalno
4. Milan Savić - MMA Amaterski, Junior, revijalno
Moguće učešće još nekoliko naših boraca u MMA semi - pro konkurenciji, u koliko se stvore uslovi za takmičenje.
Rezultati :
1. Marko Basarić ( 16 god) vs Aleksandar Šušaković, druga runda, Sudijska odluka
Šušaković stariji nekoliko godina i skoro 3 kg teži od Basarića. Odličan meč sa puno akcije gde je naš takmičar pokazao veliki talenat i srčanost, međutim, sudijskom odlukom je njegov protivnik odneo pobedu.
2. Filip Urošević( 15 godina) vs Uroš Nikolić, prva runda prekid - sub.Kimura
Borci u kategoriji, Filip teži 2 kg, Iako je zna da mu protivnik dolazi iz BJJ kluba, Filip nije poslušao savete iz Ugla već je, ponet emocijama, Dabl-Legom srušio protivnika u parter, nije odradio odbranu i i dozvolio je protivniku da ga završi Kimurom.
3. Ognjen Ranković( 20 god) vs Oliver Stojković, druga runda prekid- diskfalifikacija
Oliver prestupio vagu, skoro 5 kg teži od Ognjena, prihvaćen meč. Od samog starta puno akcije i dinamike u meču, gde je Ognjen gotovo sve vreme dominirao. U drugoj rundi, ponet adrenalinom, Ognjen protivnika, koji leži na leđima napada soccer kick-om u glavu i dobijen meč pretvara u poraz diskfalifikacijom.
Napomena: Crvenom bojom označeni su pobednici.
Uzimajući u obzir da se radi o mladim borcima, te da su im ovo prvi mečevi, svi su pokazali izuzetnu srčanost i talenat, ne možemo da ne budemo zadovoljni prikazanim.
Čestitke svim učesnicima turnira, sudijama na korektnom suđenju i naravno, organizatoru turnira.
Zahvaljujemo se na profesionalnim fotografijama sa turnira, autoru, Tamari Stević - Niš.
1. Marko Basarić ( 16 god) vs Aleksandar Šušaković, druga runda, Sudijska odluka
Šušaković stariji nekoliko godina i skoro 3 kg teži od Basarića. Odličan meč sa puno akcije gde je naš takmičar pokazao veliki talenat i srčanost, međutim, sudijskom odlukom je njegov protivnik odneo pobedu.
2. Filip Urošević( 15 godina) vs Uroš Nikolić, prva runda prekid - sub.Kimura
Borci u kategoriji, Filip teži 2 kg, Iako je zna da mu protivnik dolazi iz BJJ kluba, Filip nije poslušao savete iz Ugla već je, ponet emocijama, Dabl-Legom srušio protivnika u parter, nije odradio odbranu i i dozvolio je protivniku da ga završi Kimurom.
3. Ognjen Ranković( 20 god) vs Oliver Stojković, druga runda prekid- diskfalifikacija
Oliver prestupio vagu, skoro 5 kg teži od Ognjena, prihvaćen meč. Od samog starta puno akcije i dinamike u meču, gde je Ognjen gotovo sve vreme dominirao. U drugoj rundi, ponet adrenalinom, Ognjen protivnika, koji leži na leđima napada soccer kick-om u glavu i dobijen meč pretvara u poraz diskfalifikacijom.
Napomena: Crvenom bojom označeni su pobednici.
Uzimajući u obzir da se radi o mladim borcima, te da su im ovo prvi mečevi, svi su pokazali izuzetnu srčanost i talenat, ne možemo da ne budemo zadovoljni prikazanim.
Čestitke svim učesnicima turnira, sudijama na korektnom suđenju i naravno, organizatoru turnira.
Zahvaljujemo se na profesionalnim fotografijama sa turnira, autoru, Tamari Stević - Niš.
Tvins mma 4 - rezultati:
Miloš je izgubio gušenjem u drugoj rundi, prva runda je protekla u dominaciji našeg borca, koji je napadao i podjednako uspešno kontrirao iskusnom Georgijevu, U drugoj rundi, mali pad koncentracije i umor, dovodi Miloša u parter, gde mu Georgiev uzima ledja i završava RnČ gušenjem.
Odličan meč i sve pohvale za našeg borca!
snimak: http://www.bsport.bg/article-63780
Miloš je izgubio gušenjem u drugoj rundi, prva runda je protekla u dominaciji našeg borca, koji je napadao i podjednako uspešno kontrirao iskusnom Georgijevu, U drugoj rundi, mali pad koncentracije i umor, dovodi Miloša u parter, gde mu Georgiev uzima ledja i završava RnČ gušenjem.
Odličan meč i sve pohvale za našeg borca!
snimak: http://www.bsport.bg/article-63780
TWINS MMA 4, Sofia, Bulgaria, 06.02.2014.
Potvrdjeno učešće našeg borca Miloša Dojčinovića na TWINS MMA 4 u Sofiji protiv favorizovanog bugarina Kamena Georgieva.
Potvrdjeno učešće našeg borca Miloša Dojčinovića na TWINS MMA 4 u Sofiji protiv favorizovanog bugarina Kamena Georgieva.
- organizaciji FIGHTING TEAM-a CRNA KOBRA Pirot, održana je borilački događaj u MMA i K1 borbama. Naš tim je zastupao MARKO-MARE RADULOVIĆ, pod stručnim vođstvom poznatog MMA i BJJ borca g-dina Marka Ignjatovića.
Radulović se borio protiv veoma iskusnog KAMENA GEORGIEVA( 23-8-1) profesionalca iz Bugarske, u teškoj kategoriji preko 93kg. Mare je na žalost izgubio meč ali se može pohvaliti izuzetnom srčanošću i hrabrošću, posebno uzimajući u obzir da je meč prihvatio samo dva dana pre održavanja.
Sve čestitke Maretu i puno uspeha u daljim takmičenjima!
Radulović se borio protiv veoma iskusnog KAMENA GEORGIEVA( 23-8-1) profesionalca iz Bugarske, u teškoj kategoriji preko 93kg. Mare je na žalost izgubio meč ali se može pohvaliti izuzetnom srčanošću i hrabrošću, posebno uzimajući u obzir da je meč prihvatio samo dva dana pre održavanja.
Sve čestitke Maretu i puno uspeha u daljim takmičenjima!
SNIMCI MECEVA
http://www.youtube.com/watch?v=hNx-CDD8Kqs Borko VS Marko
http://www.youtube.com/watch?v=vzCDaeNp8q8 Sloba VS Baske
http://www.youtube.com/watch?v=jlw1fz2Zvpk Djordje VS Mladja
http://www.youtube.com/watch?v=2F70c9Um1GQ&feature=youtu.be
USPEŠNO ZAVRŠEN BORILAČKI TURNIR TEOGENES IZAZOV
SVIM TAKMIČARIMA I UČESNICIMA TURNIRA ZAHVALJUJEMO SE NA UČEŠĆU I POKAZANOM SPORTSKOM PONAŠANJU A POBEDNICIMA ČESTITAMO NA OSTVARENIMA REZULTATIMA!!!
Zahvaljujemo Sudiji mečeva, G-dinu Marku Ignjatoviću na besprekornom sudjenju.
Na Fight Card-u, crvenom bojom obeleženi su pobednici u mečevima.
Uskoro reportaža sa turnira sa fotografijama i video snimcima mečeva.
Posebno se zahvaljujemo sponzoru Theogenes MMA Fighting Team-a - butiku BOOM+ Obrenovac
Zahvaljujemo Sudiji mečeva, G-dinu Marku Ignjatoviću na besprekornom sudjenju.
Na Fight Card-u, crvenom bojom obeleženi su pobednici u mečevima.
Uskoro reportaža sa turnira sa fotografijama i video snimcima mečeva.
Posebno se zahvaljujemo sponzoru Theogenes MMA Fighting Team-a - butiku BOOM+ Obrenovac
TEOGENES IZAZOV -prijateljski borilački turnir
Dana 06.07.2013. godine, u organizaciji našeg tima a u saradnji sa borilačkim klubovima ''ČOPOR'' i Akademija ''Vitez'', biće održan prvi prijateljski borilački turnir '' TEOGENES IZAZOV''. Borci će se takmičiti u disciplinama KOMBAT GREPLING (amaterski MMA), GREPLING I BOKS.
Turnir će biti održan u borilačkoj sali SD ''Radnički'' u Beogradu, Crveni Krst, ul. Vojvode Šupljikca broj 31, u subotu 06.07.2013. godine sa početkom u 12.00 časova.
Program takmičenja:
10.00-11.30 časova- merenje takmičara
11.30-12.00 časova- sastanak organizatora, sudija, trenera i takmičara
12.00-12.10 časova- otvaranje takmičenja
12.10-15.30 časova- takmičenje po disciplinama, boks, grepling, kombat grepling
15.30-16.00 časova -proglašenja i zatvaranje takmičenja
FIGHT CARD
GREPLING
1. Đorđe Stojanović(Theogenes Team) vs Mladen Rakić(Čopor) 38kg
2. Nina Marić (Theogenes Team) vs Jovana Bukvić (Čopor) 57kg
3. Stefan Cvetković(Čopor)vs Bojan Čokorilo(Titan Fight Team) 67kg
4. Dejan Živanov(Titan Fight Team) vs Veljko Marković(Čopor) 77kg
5. Luka Breberina ( CDS) vs Marko Radulović 90+kg
7. Danijel Kokora (Vitez) vs Aleksandar Vicković(Čopor) 72kg
BOKS:
1. Slobodan Tanasković( Bachiano boxing) vs Baške Jakupi (Ledine) 86kg - NEREŠENO
4. Beki Krasnić (Ledine) vs Nemanja Janković(Čopor) 65kg
2. Dragan Branković (Čopor) vs Haki Osmani (Ledine) 60 kg
3. Oki Osmani (Ledine) vs Stefan Nenadović (Čopor) 72kg
KOMBAT GREPLING (amaterski MMA)
1. Marko Gucu (Vitez) vs Borko Stojanović(Theogenes Team) 67kg
2. Stefan Živković(Čopor) vs Marko Mijatović(Vitez) 66kg
3. Filip Oketić(Čopor) vs Đorđe Radivojev(Vitez) 67kg
4. Borislav Nikolić( Titan Fight Team) vs Stevan Pavlović (Čopor) 67kg
5. Milan Kosarić(Vitez) vs Aleksandar Milojević(Čopor) 71kg
6. Stefan Bogdanović (Theogenes Team) vs Boban Petković(Čopor) 77kg
7. Miloš Jovanović(Vitez) vs Ilija Certić(Čopor) 78kg
8. Nenad Arsenijević(Čopor) vs Miloš Dojčinović(Theogenes Team) 86kg
Obavezna oprema za takmičare:
BOKS- rukavice za boks, štitnik za zube i suspenzor, bandaže
GREPLING- štitnik za zube, suspenzor
KOMBAT GREPLING- rukavice za mma, suspenzor, štitnik za zube, bandaže
Organizator će obezbediti zaštitne kacige i štitnike za potkolenice, u koliko neko od takmičara želi da koristi svoju opremu (kaciga i štitnik za potkolenice) ista će biti odobrena od strane sudija i organizatora.
Ulaznice će se prodavati na ulazu u salu po ceni od 100,00 RSD. Za trenerske timove i takmičara ulaz je besplatan.
Turnir će biti održan u borilačkoj sali SD ''Radnički'' u Beogradu, Crveni Krst, ul. Vojvode Šupljikca broj 31, u subotu 06.07.2013. godine sa početkom u 12.00 časova.
Program takmičenja:
10.00-11.30 časova- merenje takmičara
11.30-12.00 časova- sastanak organizatora, sudija, trenera i takmičara
12.00-12.10 časova- otvaranje takmičenja
12.10-15.30 časova- takmičenje po disciplinama, boks, grepling, kombat grepling
15.30-16.00 časova -proglašenja i zatvaranje takmičenja
FIGHT CARD
GREPLING
1. Đorđe Stojanović(Theogenes Team) vs Mladen Rakić(Čopor) 38kg
2. Nina Marić (Theogenes Team) vs Jovana Bukvić (Čopor) 57kg
3. Stefan Cvetković(Čopor)vs Bojan Čokorilo(Titan Fight Team) 67kg
4. Dejan Živanov(Titan Fight Team) vs Veljko Marković(Čopor) 77kg
5. Luka Breberina ( CDS) vs Marko Radulović 90+kg
7. Danijel Kokora (Vitez) vs Aleksandar Vicković(Čopor) 72kg
BOKS:
1. Slobodan Tanasković( Bachiano boxing) vs Baške Jakupi (Ledine) 86kg - NEREŠENO
4. Beki Krasnić (Ledine) vs Nemanja Janković(Čopor) 65kg
2. Dragan Branković (Čopor) vs Haki Osmani (Ledine) 60 kg
3. Oki Osmani (Ledine) vs Stefan Nenadović (Čopor) 72kg
KOMBAT GREPLING (amaterski MMA)
1. Marko Gucu (Vitez) vs Borko Stojanović(Theogenes Team) 67kg
2. Stefan Živković(Čopor) vs Marko Mijatović(Vitez) 66kg
3. Filip Oketić(Čopor) vs Đorđe Radivojev(Vitez) 67kg
4. Borislav Nikolić( Titan Fight Team) vs Stevan Pavlović (Čopor) 67kg
5. Milan Kosarić(Vitez) vs Aleksandar Milojević(Čopor) 71kg
6. Stefan Bogdanović (Theogenes Team) vs Boban Petković(Čopor) 77kg
7. Miloš Jovanović(Vitez) vs Ilija Certić(Čopor) 78kg
8. Nenad Arsenijević(Čopor) vs Miloš Dojčinović(Theogenes Team) 86kg
Obavezna oprema za takmičare:
BOKS- rukavice za boks, štitnik za zube i suspenzor, bandaže
GREPLING- štitnik za zube, suspenzor
KOMBAT GREPLING- rukavice za mma, suspenzor, štitnik za zube, bandaže
Organizator će obezbediti zaštitne kacige i štitnike za potkolenice, u koliko neko od takmičara želi da koristi svoju opremu (kaciga i štitnik za potkolenice) ista će biti odobrena od strane sudija i organizatora.
Ulaznice će se prodavati na ulazu u salu po ceni od 100,00 RSD. Za trenerske timove i takmičara ulaz je besplatan.